Naše taneční páry

  • Ladislav Peřestý – Šárka Peřestá - IMG-20180304-WA0006.jpg
  • Ladislav Peřestý – Šárka Peřestá - IMG-20160613-WA0008.jpg
  • Ladislav Peřestý – Šárka Peřestá - IMG_4341.jpg
Soutěžně tančíme od roku 2011. Jsme pětinásobní finalisté MČR v letech 2014-1018 v kategorii senior II a III.
Taneční kategorie
Senior III
Třída STT
M
Třída LAT
TPV

  • Petr Dufka – Alexandra Kolenková - mistrák1.jpg
  • Petr Dufka – Alexandra Kolenková - 56728330_809560602762953_3323971603800260608_n.jpg
  • Petr Dufka – Alexandra Kolenková - nejl foto.jpg
Tančíme spolu od dubna 2018 a zúčastnili jsme se MČR v Latinskoamerických tancích 2019 , MČR ve Standardních tancích 2019 a MČR v 10 tancích 2019
Taneční kategorie
Junior II
Třída STT
A
Třída LAT
B

Taneční kategorie
Under 21
Třída STT
C
Třída LAT
A

  • Radomír Mlejnský – Alice Mlejnská - fullsizeoutput_1435.jpeg
  • Radomír Mlejnský – Alice Mlejnská - 512A0933-E216-4312-B679-30837D9EFD05.jpeg
Taneční kategorie
Senior III
Třída STT
A
Třída LAT
TPV

  • Matyáš Grossmann – Linda Ondrušová - 53150311_408963563196772_5399223170420965376_n.jpg
  • Matyáš Grossmann – Linda Ondrušová - received_2018960748153538.jpeg
  • Matyáš Grossmann – Linda Ondrušová - 52696065_1616362821829466_210323629362118656_n.jpg
Jsme mistři ČR v latinskoamerických tancích!!! Vicemistři v deseti tancích. 2. vicemistři ve standardních tancích. https://youtu.be/fDSn9BN98T4
Taneční kategorie
Junior I
Třída STT
B
Třída LAT
B

  • Adam Handl – Eliška Ondřejová - LB_38381.JPG
  • Adam Handl – Eliška Ondřejová - LB_34597.JPG
  • Adam Handl – Eliška Ondřejová - LB_28636.JPG
Taneční kategorie
Under 21
Třída STT
B
Třída LAT
B

  • Michal Hruboš – Terezie Křenová - received_2309349575805911.jpeg
  • Michal Hruboš – Terezie Křenová - received_347298532497289.jpeg
  • Michal Hruboš – Terezie Křenová - received_1983324871746276.jpeg
Tento pár spolu tančí od července 2018
Taneční kategorie
Under 21
Třída STT
B
Třída LAT
B

  • Richard Patočka – Hana Marečková - IMG_3338.jpg
  • Richard Patočka – Hana Marečková - IMG_20190506_155725.jpg
Taneční kategorie
Under 21
Třída STT
B
Třída LAT
B

Taneční kategorie
Junior II
Třída STT
B
Třída LAT
C

Spolu tančíme od srpna 2017.
Taneční kategorie
Junior II
Třída STT
B
Třída LAT
C

  • Tomáš Judas – Tereza Pokorná - 74527379_2232410256864798_8270304478746378240_o.jpg
  • Tomáš Judas – Tereza Pokorná - 20170408_154622.jpg
Tomáš s Terezkou spolu tančí od roku 2016. Oblíbený tanec Tango :-)
Taneční kategorie
Junior I
Třída STT
C
Třída LAT
C

  • Josef Klvač – Jana Klvačová - _MG_0263.jpg
  • Josef Klvač – Jana Klvačová - Nymburk II.jpg
  • Josef Klvač – Jana Klvačová - MěstoUH1.jpg
Taneční kategorie
Senior III
Třída STT
C
Třída LAT
C

    Taneční kategorie
    Junior I
    Třída STT
    C
    Třída LAT
    C

    Taneční kategorie
    Senior III
    Třída STT
    C
    Třída LAT
    TPV

    Taneční kategorie
    Senior II
    Třída STT
    C
    Třída LAT
    TPV

    • Jan Štěrba – Martina Štěrbová - IMG_20171028_171128.jpg
    • Jan Štěrba – Martina Štěrbová - Scan_20180319_125203.jpg
    Taneční kategorie
    Senior III
    Třída STT
    C
    Třída LAT
    TPV

    Taneční kategorie
    Junior I
    Třída STT
    D
    Třída LAT
    D

    • Filip Mereďa – Amálie Koníčková - IMG_20200104_192213.jpg
    • Filip Mereďa – Amálie Koníčková - IMG_20200104_192237.jpg
    Taneční kategorie
    Děti II
    Třída STT
    D
    Třída LAT
    D

    Taneční kategorie
    Junior II
    Třída STT
    D
    Třída LAT
    D

    Taneční kategorie
    Dospělí
    Třída STT
    E
    Třída LAT
    E

    • Matyáš Podhola – Sabina Stejskalová - received_202159111174364.jpeg
    • Matyáš Podhola – Sabina Stejskalová - IMG-20200131-WA0002.jpg
    Taneční kategorie
    Děti II
    Třída STT
    E
    Třída LAT
    E

    Taneční kategorie
    Junior II
    Třída STT
    E
    Třída LAT
    E

    Taneční kategorie
    Junior I
    Třída STT
    TPV
    Třída LAT
    TPV

    Taneční kategorie
    Děti I
    Třída STT
    TPV
    Třída LAT
    TPV

    Taneční kategorie
    Mládež
    Třída STT
    TPV
    Třída LAT
    TPV

    Taneční kategorie
    Děti II
    Třída STT
    TPV
    Třída LAT
    TPV

    Taneční kategorie
    Děti II
    Třída STT
    TPV
    Třída LAT
    TPV

    Taneční kategorie
    Junior I
    Třída STT
    TPV
    Třída LAT
    TPV

    • Enrico Zaglio – Izabela Daňková - 20191109_093619.jpg
    • Enrico Zaglio – Izabela Daňková - 20190615_183508.jpg
    • Enrico Zaglio – Izabela Daňková - 20191026_104500.jpg
    Taneční kategorie
    Děti II
    Třída STT
    TPV
    Třída LAT
    TPV

    • Filip Šobáň – Natálie Šťastná - 01-jiz-retusovano-rokaso1903150031ucs.jpg
    • Filip Šobáň – Natálie Šťastná - XZPX3886.JPG
    • Filip Šobáň – Natálie Šťastná - 01-jiz-retusovano-rokaso1903150019ucs.jpg
    Taneční kategorie
    Děti I
    Třída STT
    TPV
    Třída LAT
    TPV

    Taneční kategorie
    Junior I
    Třída STT
    B
    Třída LAT
    B

    Eliška navštěvuje Přípravku mladší.
    Taneční kategorie
    Děti I
    Třída STT
    TPV
    Třída LAT
    TPV

    Taneční kategorie
    Děti I
    Třída STT
    TPV
    Třída LAT
    TPV

    Taneční kategorie
    Junior II
    Třída STT
    TPV
    Třída LAT
    TPV