Moderní taneční kurzy

Pořádáme kurzy pro středoškoláky i pro dospělé. Podrobnosti

Profesionální vystoupení

Objednejte si na své kulturní, společenské nebo firemní akce. Objednat

Tancují malí i velcí

Přijďte mezi nás, stačí mít chuť, ostatní vás naučíme. Podrobnosti

Moderní taneční kurzy

Pořádáme kurzy pro středoškoláky i pro dospělé. Podrobnosti

Profesionální vystoupení

Objednejte si na své kulturní, společenské nebo firemní akce. Objednat

Tancují malí i velcí

Přijďte mezi nás, stačí mít chuť, ostatní vás naučíme. Podrobnosti
Chci se stát členem
Taneční vystoupení
Zájemce o taneční kurz

Návod na registraci na webu

Zveřejnil Jiří Herůdek - 12.3.2018 0:10

Video návod, jak na registraci na web

Přečíst více »


Vánoční besídka

Zveřejnil Jiří Herůdek - 9.12.2018 12:49

Vánoční besídka

Přečíst více »


Vstupenky v předprodeji

Zveřejnil Martina Gabajová - 4.12.2018 14:04

Vstupenky na vánoční taneční show, která se bude konat 17. prosince 2018 jsou již v prodeji.

Přečíst více »


Podzimní prázdniny!

Zveřejnil Martina Gabajová - 28.10.2018 14:21

Během podzimních prázdnin 29. - 30.10. 2018 nebudou tréninky! Platí pro všechny skupiny (A, B, C, Basic, Top, Senioři A, B.).

Přečíst více »


01.12. Kroměřížský taneční festival klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2018 - Kroměříž

Jun-I-D-LAT – párů: 14
3. Čechmánek Petr & Ondroušková Veronika
7.-8. Vaňo Anton & Vajdíková Eliška

Jun-I-C-STT – párů: 12
12. Vaňo Anton & Vajdíková Eliška

Jun-II-D-STT – párů: 11
10. Vlčnovský David & Fialová Gabriela

Jun-II-D-LAT – párů: 13
5. Čechmánek Petr & Ondroušková Veronika
6.-7. Vlčnovský David & Fialová Gabriela
11. Vaňo Anton & Vajdíková Eliška

Jun-II-C-STT – párů: 15
10.-11. Vaňo Anton & Vajdíková Eliška

Jun-II-B-STT – párů: 9
7. Dufka Petr & Kolenková Alexandra

Jun-II-B-LAT – párů: 17
17. Dufka Petr & Kolenková Alexandra

Děti-I-E-KOMBI – párů: 8
3. Mereďa Filip & Kaňovská Amálie

Děti-II-E-KOMBI – párů: 20
10. Mereďa Filip & Kaňovská Amálie

TPV-Děti-I-KOMB – párů: 9
6. Podhola Matyáš & Stejskalová Sabina

TPV-Děti-II-KOMB – párů: 18
17.-18. Podhola Matyáš & Stejskalová Sabina

TL-Jun-I-STT – párů: 21
9. Grossmann Matyáš & Ondrušová Linda

TL-Jun-I-LAT – párů: 31
6. Grossmann Matyáš & Ondrušová Linda

TL-Jun-II-STT – párů: 20
16.-17. Dufka Petr & Kolenková Alexandra

TL-Jun-II-LAT – párů: 26
26. Dufka Petr & Kolenková Alexandra

03.11. DANCE SPORT FESTIVAL HODONÍN GRAND PRIX JIHOMORAVSKÉHO KRAJE - Hodonín

Děti-II-C-LAT – párů: 4
4. Judas Tomáš & Pokorná Tereza

Jun-I-D-LAT – párů: 18
5. Vaňo Anton & Vajdíková Eliška
8.-10. Judas Tomáš & Pokorná Tereza Nová třída: C
11.-12. Čechmánek Petr & Ondroušková Veronika

Jun-I-C-STT – párů: 11
3. Kapitán Dominik & Kryštofová Lucie
9. Vaňo Anton & Vajdíková Eliška
10.-11. Čechmánek Petr & Ondroušková Veronika

Jun-I-C-LAT – párů: 10
6. Kapitán Dominik & Kryštofová Lucie

Jun-II-D-STT – párů: 8
6. Vlčnovský David & Fialová Gabriela

Jun-II-D-LAT – párů: 14
8. Čechmánek Petr & Ondroušková Veronika
9. Vaňo Anton & Vajdíková Eliška
12.-13. Vlčnovský David & Fialová Gabriela

Jun-II-C-STT – párů: 9
2. Kapitán Dominik & Kryštofová Lucie

Jun-II-C-LAT – párů: 10
9. Kapitán Dominik & Kryštofová Lucie

Děti-II-D-STT – párů: 7
6. Judas Tomáš & Pokorná Tereza

Jun-I-C,B-STT – párů: 2
1. Grossmann Matyáš & Ondrušová Linda

Jun-I-C,B-LAT – párů: 6
2. Grossmann Matyáš & Ondrušová Linda

TPV-Jun-II-LAT – párů: 3
3. Tomaňa Tomáš & Juřeníková Melánie

27.10. O pohár starosty města Uherské Hradiště - Uherské Hradiště

Jun-I-D-STT – párů: 11
8. Judas Tomáš & Pokorná Tereza

Jun-I-D-LAT – párů: 13
2. Vaňo Anton & Vajdíková Eliška
3. Judas Tomáš & Pokorná Tereza
5. Čechmánek Petr & Ondroušková Veronika

Jun-II-D-STT – párů: 10
7. Vlčnovský David & Fialová Gabriela

Jun-II-D-LAT – párů: 13
4. Vaňo Anton & Vajdíková Eliška
9. Vlčnovský David & Fialová Gabriela
11. Čechmánek Petr & Ondroušková Veronika

Jun-II-C-STT – párů: 9
4. Kapitán Dominik & Kryštofová Lucie
5. Holcner Martin & Holcnerová Anna
7. Vaňo Anton & Vajdíková Eliška
8. Čechmánek Petr & Ondroušková Veronika
9. Malina Mikuláš & Kozlová Tereza

Jun-II-C-LAT – párů: 10
1. Kapitán Dominik & Kryštofová Lucie
2. Dufka Petr & Kolenková Alexandra Nová třída: B
8. Holcner Martin & Holcnerová Anna
9. Malina Mikuláš & Kozlová Tereza

Jun-II-B-STT – párů: 12
8. Grossmann Matyáš & Ondrušová Linda
9. Patočka Richard & Marečková Hana
10.-11. Hruboš Michal & Křenová Terezie

Jun-II-B-LAT – párů: 8
6. Grossmann Matyáš & Ondrušová Linda
7. Hruboš Michal & Křenová Terezie

Dospělí-B-STT – párů: 7
4. Handl Adam & Ondřejová Eliška

Dospělí-B-LAT – párů: 14
1. Handl Adam & Ondřejová Eliška

Senioři-I-D-LAT – párů: 4
3. Klvač Josef & Klvačová Jana

Senioři-I-C-STT – párů: 10
6. Pražák Jaroslav & Lovecká Alena
7.-8. Štěrba Jan & Štěrbová Martina
9. Klvač Josef & Klvačová Jana

Senioři-II-C-STT – párů: 5
2. Pražák Jaroslav & Lovecká Alena
3. Klvač Josef & Klvačová Jana
4. Štěrba Jan & Štěrbová Martina

Senioři-III-C-STT – párů: 3
2. Štěrba Jan & Štěrbová Martina
3. Pražák Jaroslav & Lovecká Alena

Děti-II-D-STT – párů: 11
7.-8. Judas Tomáš & Pokorná Tereza

Děti-II-D-LAT – párů: 10
5. Judas Tomáš & Pokorná Tereza

Děti-I-E-KOMBI – párů: 7
2. Mereďa Filip & Kaňovská Amálie

Děti-II-E-KOMBI – párů: 14
2. Mereďa Filip & Kaňovská Amálie

TPV-Děti-II-KOMB – párů: 9
6. Šobáň Filip & Šťastná Natálie

TPV-Jun-II-STT – párů: 3
2. Tomaňa Tomáš & Juřeníková Melánie

TPV-Jun-II-LAT – párů: 5
4. Tomaňa Tomáš & Juřeníková Melánie

13.10. Podzimní CUP 2018 - Zdounky u Kroměříže

Jun-I-D-LAT – párů: 15
5. Čechmánek Petr & Ondroušková Veronika

Jun-I-C-STT – párů: 10
3. Kapitán Dominik & Kryštofová Lucie
8.-9. Čechmánek Petr & Ondroušková Veronika

Jun-I-C-LAT – párů: 13
6. Kapitán Dominik & Kryštofová Lucie

Jun-II-D-LAT – párů: 14
6. Čechmánek Petr & Ondroušková Veronika

Jun-II-C-STT – párů: 13
8.-9. Kapitán Dominik & Kryštofová Lucie
13. Čechmánek Petr & Ondroušková Veronika

Jun-II-C-LAT – párů: 12
1. Dufka Petr & Kolenková Alexandra
10.-12. Kapitán Dominik & Kryštofová Lucie

Senioři-I-C-STT – párů: 4
3. Štěrba Jan & Štěrbová Martina
4. Klvač Josef & Klvačová Jana

Senioři-II-C-STT – párů: 6
3. Štěrba Jan & Štěrbová Martina
6. Klvač Josef & Klvačová Jana

26.05. O cenu města Hluk - Hluk

Jun-I-D-STT – párů: 10
8. Judas Tomáš & Pokorná Tereza

Jun-I-D-LAT – párů: 12
2. Judas Tomáš & Pokorná Tereza
5. Čechmánek Petr & Ondroušková Veronika
7. Vaňo Anton & Vajdíková Eliška

Jun-I-C-STT – párů: 9
4. Holcner Martin & Holcnerová Anna
5. Vaňo Anton & Vajdíková Eliška
8. Čechmánek Petr & Ondroušková Veronika

Jun-I-C-LAT – párů: 6
4. Holcner Martin & Holcnerová Anna

Jun-II-D-STT – párů: 7
7. Vlčnovský David & Fialová Gabriela

Jun-II-D-LAT – párů: 9
2. Čechmánek Petr & Ondroušková Veronika
7. Vaňo Anton & Vajdíková Eliška
8. Vlčnovský David & Fialová Gabriela

Jun-II-C-STT – párů: 15
4. Dufka Petr & Kolenková Alexandra
5. Malina Mikuláš & Marečková Hana
10. Vaňo Anton & Vajdíková Eliška
11. Holcner Martin & Holcnerová Anna
13. Čechmánek Petr & Ondroušková Veronika

Jun-II-C-LAT – párů: 15
1. Hruboš Michal & Blahová Barbora
3. Dufka Petr & Kolenková Alexandra
7. Malina Mikuláš & Marečková Hana
12. Holcner Martin & Holcnerová Anna

Dospělí-D-STT – párů: 3
1. Klvač Josef & Klvačová Jana Nová třída: C

Dospělí-C-LAT – párů: 3
3. Buček Michal & Gomolová Alice

Senioři-I-D-LAT – párů: 4
2. Klvač Josef & Klvačová Jana

Senioři-I-C-STT – párů: 6
3. Pražák Jaroslav & Lovecká Alena
4. Štěrba Jan & Štěrbová Martina

Děti-II-D-STT – párů: 10
8. Judas Tomáš & Pokorná Tereza

Děti-II-D-LAT – párů: 10
2. Judas Tomáš & Pokorná Tereza

TPV-Děti-I-KOMB – párů: 3
1. Mereďa Filip & Chmelařová Šarlota

TPV-Děti-II-KOMB – párů: 9
1. Mereďa Filip & Chmelařová Šarlota

TPV-Jun-II-KOMB – párů: 3
1. Tomaňa Tomáš & Juřeníková Melánie

Datum Druh Místo Lektor
Po 17.12.VystoupeníKKUHJiří Herůdek